Webform OpenFisca (1.1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Variable
tr: Değişken

en: Name
tr: İsim

en: OR
tr: VEYA

en: External
tr: Harici

en: Operator
tr: İşletmen

en: Rules
tr: Kurallar

en: Period
tr: Nokta

en: AND
tr: VE

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Rule
tr: Kural
