Webform OpenFisca (1.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Variable
ar: متغير

en: Name
ar: الاسم

en: OR
ar: أو

en: External
ar: خارجي

en: Operator
ar: العامل

en: AND
ar: و

en: About
ar: حول

en: Rule
ar: قاعدة
