Webform OpenFisca (1.1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Name
bo: མིང

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: AND
bo: དང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད
