Webform OpenFisca (1.1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Name
el: Όνομα

en: OR
el: Ή

en: External
el: Εξωτερικό

en: Operator
el: Τελεστής

en: Period
el: Περίοδος

en: AND
el: ΚΑΙ

en: About
el: Περί
