Webform OpenFisca (1.1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Name
fi: Nimi

en: OR
fi: TAI

en: External
fi: Ulkoinen

en: Operator
fi: Operaattori

en: Rules
fi: Säännöt

en: Period
fi: Ajanjakso

en: AND
fi: JA

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Rule
fi: Sääntö
