Webform OpenFisca (1.1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Name
hi: नाम

en: OR
hi: या

en: External
hi: बाहरी

en: Rules
hi: नियम

en: AND
hi: तथा

en: About
hi: के बारे में
