Webform OpenFisca (1.1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Variable
hu: Változó

en: Name
hu: Név

en: OR
hu: VAGY

en: External
hu: Külső

en: Redirect to
hu: Átirányítás

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Rules
hu: Szabályok

en: Period
hu: Pont

en: AND
hu: ÉS

en: Webform
hu: Űrlap

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Rule
hu: Szabály

en: Add rules
hu: Szabályok hozzáadása
