Webform OpenFisca (1.1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Name
ka: სახელი

en: OR
ka: ან

en: External
ka: გარე

en: Operator
ka: ოპერატორი
