Webform OpenFisca (1.1.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Variable
ms: Pemboleh ubah

en: Name
ms: Nama

en: OR
ms: ATAU

en: About
ms: Perihal
