Webform OpenFisca (1.1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Name
my: အမည်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း
