Webform OpenFisca (1.1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Variable
nl: Variabele

en: Name
nl: Naam

en: OR
nl: OF

en: External
nl: Extern

en: Redirect to
nl: Omleiden naar

en: Rules
nl: Regels

en: Period
nl: Punt

en: AND
nl: EN

en: Webform
nl: Formulier

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Rule
nl: Regel

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
