Webform OpenFisca (1.1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Variable
fa: متغیر

en: Name
fa: نام

en: OR
fa: یا

en: External
fa: خارجی

en: Operator
fa: عملگر

en: Period
fa: دوره

en: AND
fa: و

en: Paragraph
fa: فقره

en: About
fa: درباره

en: !=
fa: =!
