Webform OpenFisca (1.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Name
ps: نوم

en: OR
ps: او

en: AND
ps: او

en: About
ps: په اړه
