Webform OpenFisca (1.1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Variable
th: ตัวแปร

en: OR
th: หรือ

en: External
th: ภายนอก

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
