Webform Pardot (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Method
cs: Metoda

en: Changed
cs: Změněno
