Webform Pardot (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Log
ar: السجل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Method
ar: الطريقة

en: Changed
ar: تم التغير
