Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Select list
ast: Esbilla
