Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Precision
be: Дакладнасць
