Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Select list
bg: Избор от списък
