Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད
