Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Payment
cy: Taliad

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Thousands separator
cy: Miloedd o ddidolwyr

en: Precision
cy: Trachywiredd
