Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Decimal separator
et: Komakohtade eraldaja.

en: Precision
et: Täpsus
