Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda
