Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Thousands separator
fr: Séparateur de milliers

en: Decimal separator
fr: Séparateur décimal

en: Precision
fr: Précision

en: Checkboxes/Radios
fr: Cases à cocher/Boutons Radio

en: Payment amount
fr: Montant du paiement

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés

en: Enter description…
fr: Saisir une description...

en: Enter name…
fr: Saisir un nom...

en: Label / Description
fr: Libellé / Description
