Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Precision
gu: ચોકસાઇ
