Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Amount
hr: Iznos

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Precision
hr: Preciznost
