Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Precision
hy: Ճշգրտություն
