Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Precision
jv: Ketepatan
