Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
