Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
