Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ
