Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو
