Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: Enter description…
lt: Įveskite aprašymą…
