Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Precision
lv: Precizitāte
