Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Precision
mr: अचूकपणा
