Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
