Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Payment
nn: Betaling

en: Select list
nn: Listevalg
