Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Thousands separator
pl: Separator tysięcy

en: Precision
pl: Dokładność
