Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Select list
ru: Список выбора

en: Thousands separator
ru: Разделитель тысяч

en: Decimal separator
ru: Десятичный разделитель

en: Precision
ru: Точность

en: No items available.
ru: Нет доступных пунктов.

en: Checkboxes/Radios
ru: Чекбоксы/радиокнопки

en: Label / Description
ru: Название / Описание
