Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Precision
sr: Прецизност
