Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Thousands separator
sv: Avskiljare för tusental

en: Checkboxes/Radios
sv: Kryssrutor/Radioknappar

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
