Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం
