Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Precision
tr: Kesinlik
