Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Precision
ur: درستگی
