Webform payment element (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Thousands separator
vi: Dấu cách hàng ngàn

en: Decimal separator
vi: Dấu cách thập phân

en: Precision
vi: Độ chính xác
