Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Amount
af: Hoeveelheid
