Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Precision
az: Dəqiqlik
