Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Thousands separator
ca: Separador de milers

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: Precision
ca: Precisió
