Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Select list
cs: Seznam

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Precision
cs: Přesnost
