Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: Precision
gl: Precisión

en: Checkboxes/Radios
gl: Recadros de verificación/Botóns circulares
